Kadeřnictví Klánovice

Kadeřnictví klánovice

Náš tým

Poznejte náš tým.

Martina Schreiberová

Svou práci beru jako životní poslání a jsem velice ráda, že jsem si mohla splnit sen a vytvořit pro Vás salon, který má 60ti letou historii právě v Klánovicích, kde jsem se i narodila. Vždy preferuji osobní přístup ke každému z Vás. Střih a přesné určení barvy jsou velice důležité a vždy ráda poradím. Dále se zaměřuji na problémy s padáním a léčení samotné struktury vlasů.

Míša Voleviková

Má práce je zároveň mou vášní, které se naplno věnuji. Ráda se stále vzdělávám, abych Vám mohla nabídnout nejnovější trendy, jako např. trvalá a různé využití permanentního stylingu, techniky melírování – balayage, contouring, mikromelír a babylights. 

Lucie Bohuslavová

Kadeřnice jsem chtěla být od páté třídy. Jsem ráda, že jsem si to splnila a můžu dělat to co mě naplnuje. Mám ráda přirozenost a blond barvy a zároven si dokážu poradit v jakékoli kadeřnické výzvě. Např. stahování černé barvy . Těším se na Vás

Martina Vaculíková

Miluji svoji práci ,která je pro mě zároven i zábava. Specializuji se především na zesvětlující techniky . Melír ,balayage ,foliage a další. Modní střihy jsou samozřejmostí. Pracuji každou neděli . Těším se na Vás.

Edita Kantová

Má dlouholetá praxe v oboru a láska k němu Vám zaručuje profesionální přístup. Móda se vrací a mou specializací jsou střihy každé doby a především trvalá. Vždy v sobotu, kdy vy odpočíváte – jsem tu pro Vás, stačí zavolat.

Lenka Klavrzová

Mým zaměřením jsou pánské i dětské střihy, které mě velice baví.

Dana Králová

Každá generace chce být krásná. Zaměřuji se na trvalé ondulace, vodové a krátké střihy.

Jana Prokůpková – Pedikúra, manikúra P-shine

Zakládám si na preciznosti a hygieně. Vždy ráda poradím, ošetřím problematické části vašich nohou. Jsem tu pro Vás a Vaše nožičky.